Gönderen: tkececi | 2010/01/07

Düşünce-2: Akif Mollaoğlu


Düşünceleriniz Sizi Anlatıyor.
Bu gün bilim dünyasının özellikle son yıllarda üzerinde hassasiyetle durduğu ve bir çok ülke tarafından da desteklenen araştırmaların başında insanın genetik yapısı gelmektedir.
Dna daki kromozamlara sarmallara buradaki dizilimlere ait araştırmalarda hergeçen gün yeni bilgilere ulaşılmaktadır.Bulunan sonuçlar insan varlığı için gelecekte kendimizi anlamada fizyolojik biyolojik yapımızı kontrol altına almada bizlere çok önemli destekler sağlayacaktır.
Ancak benim sizlerin dikkatini çekmek istediğim bir konu var. Çağımız araştırmalarında insanı anlamak kendimizi tanımak yönünde insan biliminde inanılmaz sonuçlar doğuracak bir çalışma hakkında sizi kısaca bilgilendirmek istiyorum.
Düşünce Bilimi Araştırma Merkezi olarak kurulacak olan ve halen alt yapı çalışmaları devam eden kurulacak kuruma ait ekibin çalışmalarından bazı önemli gelişmeleri sizlerede bu sayfadan aktarmak istiyorum.
Düşüncelerimizin de dna daki sarmallardaki dizilimler gibi dizilimlere sahip olduğu ve her gün fizyolojik dna mız gibi etkileşime girerek her gün kişiliğimizin görünür dna sı olarak zihinlerimizden yayın yaptığı gerçeğine ulaştık.
Bunu şöyle düşünebilirsiniz.İçinizdeki tüm gelişmelerin ,algılarınızın,korkularınızın ,mutluluklarınızın,başarı ve başarısızlıklarınızın her türlü duygusal tepkimelerinizin Size BİLİNÇALTI TARAFINDAN ZİHİN TARAFINDAN DURUM RAPORU OLARAK SUNULDUĞU BİR YAYIN.
Gün içerisinde bu yayına ister istemez sürekli olarak bağlanırsınız.Geçmişte yaşadıklarınız gelecek kaygılarınız ardı arkası kesilmeyen bu düşünce kervanlarının nasıl oluştuğu,nerede başlayıp nerde ve neden durduğu ,düşüncede zaman kavramı düşünce dna sı kavramı bir çok konu da önemli gelişmelere ulaşılmış olup ,kısa kısa bilginize sunulacaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: